Before We Eat
Before We Eat
Regular price
$13.38 USD
Regular price
Sale price
$13.38 USD
Unit price
per
Couldn't load pickup availability
Description
Description
Milk doesn't just appear in the refrigerator, nor do apples grow in the bowl on the kitchen counter. Before we eat, many people work very hard--planting grain, catching fish, tending animals, filling crates, and stocking shelves.
